Máte motorku, osobní, dodávkové či nákladní vozidlo? Nebo snad kolový bagr, traktor nebo jen zahradní traktor? Tak to budete naše služby potřebovat, pomůžeme a zajistíme Vám vše od nákupu, přezutí, opravy, uskladnění až po samotnou likvidaci nepotřebných pneu.

Služby které nabízíme:

Montáž pneumatik

Naši mechanici díky letem praxe, odborně proškolení a maximálně připraveni na veškeré výzvy ať už je to nestandardní rozměr pneu, nebo  TPMS  hlídání tlaku v pneumatikách, nebo snad vyšší pořizovací cena disků, pneumatik.

 

Oprava pneumatik

Provádíme opravy pneumatik různými technologiemi od nejobyčejnější pomocí opravného knotu  až po časově náročnější opravy Termopresem, kde pomocí  zapečení  vulkanizační gumy opravíme i větší průrazy pneumatik. Díky tomu, že  již několik let používáme  kvalitní materiál na opravy společnosti TECH máme téměř 99% úspěšnost při opravě  jakého koli průrazu pneumatiky.

Před každou opravou vše pečlivě posoudíme a následně doporučíme nejvhodnější způsob opravy.

 

Oprava disků

Máte podřená, oprýskaná kola? Zjistily jste při přezouvání pneumatik, že máte křivá  kola a nechcete platit zbytečně za závaží? Nebo chcete výrazně oživit vzhled Vašich starých kol?

Není problém . Zabýváme se opravami nejrůznějších poškození kol, technologii oprav, kterou praktikujeme a  jsme schopni Vám disk opravit tak, že předchozí poškození nepoznáte.

 

Oprava zahrnuje povrchové lakování dle našeho vzorníku barev nebo dle vašeho přání.

 

Úschovna pneumatik

Proč uschovávat pneumatiky u nás? Proč platit za něco co zvládnu sám?  Protože šetříme Váš čas i finance.

  • Nemusíte špinavé pneumatiky odvážet autem a riskovat jeho zašpinění
  • Manipulace s pneumatikami není vždy bez fyzické námahy
  • Nemusíte žít ve strachu, že Vám pneumatiky někdo ze sklepa , půdy, garáže odcizí
  • Nebudete mít problém z poškozenými pneumatikami v důsledku špatného způsobu skladování

 

Naše skladovací prostory jsou 24hodin zabezpečené a bez pochyb pojištěné. Vaše kola umyjeme a připravíme  v předstihu na další sezónu. Přezutí pak maximálně zrychlíme a Vy u nás netrávíte hodiny čekání ve frontách.

 

 

Nic Vám proto nebrání naše komplexní  pneuservisní služby využít a ověřit si na vlastní kůži,  že vše co zde píšeme je pravda.

 

Hampl a spol. servis